Wybierz Busko Zdrój

Dla kogo przeznaczony jest hotel?

Jest to obiekt przeznaczony do wypoczynku, a także spotkań biznesowych i konferencji. Hotel ten jest obiektem wszechstronnym i każdy gość traktowany jest w sposób indywidualny, dlatego zarówno rodziny z dziećmi jak i osoba potrzebująca spokoju, będzie czuła się tam dobrze.

Co wyróżnia hotel?

Ogromnym plusem hotelu jest szeroko rozbudowana baza SPA&Wellness. Znajdziemy tam basen oczyszczany za pomocą nowych technologii nanosrebra. Jest to doskonały sposób na zapewnienie gościom komfortowego relaksu w basenie z krystalicznie czystą wodą. Hotel Bristol w Busku Zdrój jest jedynym hotelem w Polsce, który może szczycić się posiadaniem elektrostatycznego oczyszcza powietrza. Jego zadaniem jest jonizacja oraz nawilżenie powietrza, oczyszczenie go z wszystkich zanieczyszczeń takich jak kurz czy pył. Na terenie siłowni znajduje się nowoczesna bieżnia antygrawitacyjna, która zrewolucjonizowała świat sporty i jest zupełnie nowoczesnym sprzętem urozmaicającym pobyt w hotelu.

Spa&wellness

Hotel Bristol posiada bardzo dobrze rozbudowaną sekcję Spa, możemy tam skorzystać z wielu zabiegów. Goście mogą cieszyć się masażami, zabiegami kosmetycznymi, zabiegi odmładzające oraz ujędrniające. Na terenie Spa możemy kupić profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne oraz skorzystać z 4 rodzajów saun: fińska, parowa, infrared i biosauna.

Medical Center

Na terenie obiektu znajduje się także uzdrowiskowe centrum medyczne, które oferuje zabiegi lecznicze oraz rehabilitacyjne. Wykwalifikowany personel dba o to, żeby każdy zabieg przyniósł oczekiwane efekty oraz przyniósł zadowolenie klientów. W ofercie centrum medycznego znajdują się pitne kuracje wodą siarkową, która działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, a także poprawia stan skóry. Zabiegi, które wykonywane są w centrum to: peloidoterapia, balneoterapia, hydroterapia, kinezyterapia, fizykoterapia, termoterapia, medycyna manualna i wiele innych.

Wnętrze

Wnętrze jest odzwierciedleniem nowoczesności oraz designu, z pewnością każdy gość będzie się czuł tam dobrze i komfortowo. Dużym plusem jest taras na dachu, który w słoneczne dni może być idealnym miejsce dla relaksu, czytania książki, czy też pracy przy komputerze.