Jaki hotel w Busku?

Busko Zdrój to malownicze miasto uzdrowiskowe na terenie województwa świętokrzyskiego. Jeżeli chcesz odpocząć w trakcie urlopu i naładować akumulatory na cały rok, będzie dobrym wyborem. Wybierając się w tamte okolice warto rozejrzeć się za hotelem o wysokim standardzie, który zaoferuje nam coś więcej niż nocleg. Takim z pewnością jest Hotel Bristol Busko Zdrój.

Czterogwiazdkowy luksus

Hotel ten z pewnością zachwyci każdego, kto poszukuje odpoczynku we wnętrzach urządzonych z dobrym smakiem i na wysokim poziomie. Powstał w willi z końca XIX wieku, ale klimat jest nowoczesny. W skład hotelu wchodzi nie tylko część sypialna, ale też spa&wellness, centrum medyczne łączące tradycję z nowoczesną technologią oraz całkiem osobny komplet apartamentowy.

Innowacyjne rozwiązania

W hotelu można skorzystać z nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie wellness i spa. Basen hotelowy oczyszczany jest nanosrebrem, który ma właściwości antybakteryjne i dezynfekujące. Może zatem pomóc korzystającym w wyleczeniu dolegliwości oraz dać stuprocentową pewność, że woda w basenie nie zawiera w sobie żadnych niebezpiecznych bakterii. Oprócz tego, jako jedyny hotel w Polsce charakteryzuje się tym, że jonizowane jest w nim powietrze. Pozbawione jest więc kurzu, roztoczy i innych zanieczyszczeń. Jest to bardzo zdrowe dla organizmu. Dla chcących poprawić swój stan zdrowia efektywną rehabilitacją, Hotel Bristol Busko Zdrój oferuje możliwość ćwiczeń na bieżni antygrawitacyjnej alter-g. To najnowszy wynalazek w świecie rehabilitacji, pomaga odciążyć ciało przy ćwiczeniach o 80% masy.

Coś dla duszy, coś dla podniebienia

Wielbiciele sztuki znajdą tu też coś dla siebie, bowiem obiekt posiada własną kolekcję dzieł różnych artystów. Oprócz tego organizowane są również cykliczne wydarzenia artystyczne w formie wystaw o najróżniejszej tematyce.

Szef kuchni przyciąga gości do hotelowej restauracji swoim wykwintnym menu. Można spróbować wielu dań tradycyjnych jak i innowacyjnych. Istnieje również możliwość organizacji imprezy okolicznościowej. W hotelu znajdują się także inne obiekty gastronomiczne, gdzie można rozkoszować się smakiem kawy i alkoholi, czasem nawet przy akompaniamencie muzyki na żywo.

Oferta Hotelu Bristol jest naprawdę bogata, wybierając więc na pobyt miejscowość Busko Zdrój, warto rozważyć akurat ten hotel.